Victoria Smroków -Błyskawica Kolbark 1:7

RELACJA Z MECZU Z STATYSTYKAMI;

Pierwszy mecz sezonu 2018/2019 został rozegrany 19 sierpnia .
Rywalem była Victoria Smroków , która zajęła w ostatnim sezonie 5 miejsce w końcowej tabelii naszej Serie B .
W Ostatnim naszym meczu ,przegraliśmy u nich 4;0 .
Wyjazd daleki , godzina wczesna ( 11.00 ) , dwie poważne kontuzje przed sezonem - Szymek Bień oraz Wojtek Tracz,
Biorąc pod uwagę takie okoliczności nikt nie sądził że wygramy tak łatwo i wysoko .

I połowa
Pierwszy kwadrans był wyrównany, przeważała gra w środku pola, zdarzały się pojedyńcze nie groźne akcje indywidualne.
W 15 minucie , lewą stroną rajd wykonał Rembelski ,który wszedł w pole karne i wystawił na 5 metr piłkę Sadurskiemu ,który dał prowadzenie gością .
Niedługo było czekać na drugą bramkę , dokładnie 5 minut,. Sytuacja podobna jak przy pierwszej bramce, tyle tylko że Rembelski w polu już nie podawał tylko sam wykończył akcję .
Druga część pierwszej połowie to ciągłe ataki Błyskawicy.
Bardzo dobre sytuacje na podwyższenie wyniku mieli: Rembelski ( 2 sytuacje sam na sam ) , Szatan, Dziubek,Sadurski oraz Gumółka.
Victoria w pierwszej połowie nie miała żadnych sytuacji , takich który poważnie mogły by zagrozić bramce Kolbarku .
Do Przerwy Victoria - Błyskawica 0:2

II połowa
Victorianie na drugą połowę wychodzą mocno z motywowani ,czego efektem jest szybko zdobyta bramkę przez gospodarzy . Strzelcem jest Kmita ,który dostał dobre podanie z środka pola za parę stoperów z Kolbarku i sam na sam , nie daje szans bramkarzowi gości . Minute później mogło by być już 2;2 , po strzale z dystansu ,ale świetną paradą popisał się Majcherkiewicz.
Z minuty na minutę Victoria opadała z sił , a Błyskawica wchodziła w swoje tryby, czego efektem jest bramka w 65 minucie , po akcji całego zespołu Rembelski dośrodkowuje na pole , gdzie znajduje się Wojtek Szatan ,który nie daję szans bramkarzowi Victorii i mamy 3;1 .Warto wspomnieć że jest to powrót Wojtka do drużyny z Kolbarku po rocznej przerwie i zrobił to w najlepszym stylu jakim mógł.
Kolejna akcja Błyskawicy i Prowadzimy 4;1. Rembelski uderza z dystansu ,ale piłka odbija się od obrońcy,zmienia tor lotu piłki myląc bramkarza i Socha autorem samobójczej bramki.
Błyskawica nie zamierzała skończyć na tym wyniku . W 80 minucie swój rajd w polu karnym skończył Rembelski , pomógł mu w tym obrońca gospodarzy, za co sędzia główny pokazuje na wapno.
Do jedenastki podchodzi sam poszkodowany i na DWA razy pokonuję bramkarza .
W 84 minucie Dziubek podwyższa wynik, na 6;1 , który został dobrze obsłużony podaniem od Gumółki.
Po rozpoczęciu z środka , rozpoczyna Błyskawica pressing . Bramkarz nie mając już wyboru wybija piłka ,nabijając ją w Mosóra, od którego szczęśliwie piłka trafiła pod nogi Laskowskiego, który ustala wynik na 7;1

Sędziowanie na dobrym poziomie. Boisko twarde,gliniane ale dobrze przygotowane.
Dziękujemy Victorii za kulturalną grę i życzymy powodzenia w kolejnych meczach oraz zapraszamy na rewanż w rundzie wiosennej , będziemy czekać !

Zapraszamy na kolejny mecz , który odbędzie26 śierpnia o godzinie 17.00 na boisku w Kolbarku .
Rywalem będzie CZAPLA Czaple Małe . Rywal bardzo mocny z dużym aspiracjami , w dodatku doznał paru wzmocnień przed sezonem . W 1 kolejce mecz Czapel z Bukami został przełożony.
W Ostatnim meczu z Czaplami wygraliśmy 2;0 .
Więc widzimy się w niedziele o 17.00 . Liczymy na duża frekwencję i doping .

BŁYSKAWICA AUUUUU !

Powiązana galeria: