26.09.2018

6 kolejka – Błękitni Falniów – Błyskawica Kolbark 2:10 ( 0:5)
Dużo bramek , jeszcze więcej sytuacji, więc opiszemy tylko jak bramki padały.

I połowa
0:1 16 minuta. Pierwsza bramka pada łupem Skrzydłowego Bartka Dziubka , który wychodzi sam na sam po przejściu 3 zawodników i nie daje szans bramkarzowi .

0:2 27 minuta .Druga akcja identyczna prawie jak pierwsza ,tylko Bartek tym razem zaczyna akcję z połowy.

0:3 29 minuta . Akcja z lewej strony ,Bartek wchodzi w pole karne i wykłada piłkę Sadurskiemu ,który nie myli się i mamy 3:0

0:4 42 minuta . Tym razem akcja z drugiej strony, ale strzelec ten sam – Sadurski .

0:5 43 minuta. Gospodarze rozpoczynają , piłkę w środku przejmuję Mosór i wypuszcza w róg Szatana ,który ścina w stronę bramki i pakuje piątkę do szatni .

II Połowa
1:5 49 minuta. Jak zwykle ,Błyskawica wychodzi na drugą przerwę uśpiona ,i przez błąd Zabłockiego w przyjęciu napastnik gospodarzy ,wychodzi sam na sam z Majcherkiewiczem i gospodarze strzelają bramkę .

1:6 56 minuta. Dziubek miesza z lewej strony , wypuszcza piłkę przed 16 tam łapie ją pierwszy raz grający od pierwszych minut Żak , wchodzi w pole i strzela DEBIUTANCKIEGO GOLA . BRAWO Paweł, sto goli dla Błyskawicy !

1:7 66 minuta. Wójcicki ,zostaje wypuszczony za obrońców przez Knagę , i także strzela DEBIUTANCKIEGO GOLA ! Takie same życzenia jak dla Pawła ! Brawo Michał !

1:8 69 minuta. Wójcicki po raz drugi ! Popularny „ Kiju’’ znów w identyczny sposób obsłużony przez Knagę ,robi kopie pierwszej bramki !

1:9 75 minuta. Najładnijsze bramka meczu. Wojtek Szatan mocnym strzałem z pod linii z lewej strony z około 30 metra nie daje szans bramkarzowi ,żałować zostaję tylko ,że nie mamy nagranej bramki.

1:10 81 minuta. Bramka bardzo podobna do bramek Wójcickiego ,tylko strzelcem zostaję Broda Łukasz, a asystentem Laskowski Bartek .

2:10 82 minuta . Gospodarze zaczynają z środka , rzucili się wszyscy do ataku ,długa piła za obrońców ,Zatoń nie dosięga piłki głową, dopada ją Zięba i z około 11 metra ,strzela przy prawym słupku.

Mecz mógł się równie dobrze zakończyć 2:20 ,ponieważ Błyskawica miała multum sytuacji.
Cieszy wysoki wynik , pozycja lidera utrzymana po tej kolejce, ale trzeba się skupić na kolejnym meczu , który odbędzie się 30 września o godz. 16.00 ,w Kolbarku ,a przeciwnikiem będzie 11 w tabeli Zryw Przesławice . Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków Błyskawicy . !